search

Greposept Forte 800 krople 50ml

59,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Sposoby dostawy

 

Odstąpienie od umowy i zwrot towaru

Produkt GrepoSept forte 800 składa się z ekstraktu z nasion grejpfruta, które zawierają duże ilości bioflawonoidów (800 mg), glikozydów i białek - dla organizmu naturalne mechanizmy obronne.

GrepoSept forte 800 rozwija swoje działanie przeciwbakteryjne w membranach drobnoustrojów. GrepoSept forte 800 to produkt, który w naturalny sposób zwiększa witalność, poprawia apetyt i wspomaga równowagę mikrobiologiczną organizmu.

 

GrepoSept forte 800 jest to bardzo skuteczny produkt, który zawiera antyseptyczne, dezynfekujące i substancje przeciwgrzybicze. Jego podstawą jest ekstrakt z nasion grejpfruta, który jest najsilniejszym odkrytym naturalnym środkiem antyseptycznym. Greposept jest w stanie skutecznie niszczyć patogeny bez osłabienia układu odpornościowego, nie niszcząc flory jelitowej. 

 

Ekstrakt z pestek grejpfruta jest bardzo skuteczny przeciwko szerokiemu spektrum bakterii i bardzo skutecznie zapobiega procesom gnicia. Różne rodzaje bakterii, wirusów, grzybów i drożdży., Skuteczny w chorobach, takich jak zapalenie żołądka, reumatyzmu, zapalenia stawów, chorób układu sercowo-naczyniowego, dna, astma, alergie, gruźlicy, rak, grypa, dusznica bolesna, przeziębienia, kandydozy, grzybicy pochwy, chorób grzybiczych stóp, paznokci i skóry, trądzik, opryszczka, owrzodzenia jamy ustnej i łupieżu.

Produkt nie zawiera THC, ani innych substancji psychoaktywnych.

Pojemność 50ml

9914 Przedmioty
chat Komentarze (1)
Ocena
Na razie nie dodano żadnej recenzji.