search

Virde olej konopny 100% 250ml

27,00 zł
Brutto

Olej konopny Virde

Prezentujemy wysokiej jakości tłoczony na zimno olej konopny z Czech, który wyróżnia się dużą zawartością cennych dla zdrowia nienasyconych kwasów tłuszczowych — Omega-3 i Omega-6. Dlaczego warto włączyć go do swojej codziennej diety? Ponieważ łagodzi stany zapalne organizmu oraz bóle mięśni i stawów, a także pomaga zachować piękną cerę. Zadbaj o swoje ciało kompleksowo — postaw na wysokie jakości olej konopny Virde zawierający szereg witamin (A, E, K czy z grupy B) oraz składników mineralnych takich jak cynk, fosfor oraz magnez. Twój organizm Ci za to podziękuje!

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Sposoby dostawy

 

Odstąpienie od umowy i zwrot towaru

Olej konopny jest jednym z najdawniej stosowanych olejów w żywieniu człowieka, a biorąc pod uwagę jego wartość odżywczą, dziś cieszy się coraz większym apetytem dla konsumentów. 100% czysty, na zimno tłoczony olej konopny zachowuje główną kompozycję odżywczą w niezmienionym stanie i wyróżnia się wysoką zawartością nienasyconego kwasu α-linolenowego omega-3 w biologicznie aktywnej substancji. Ze względu na doskonały smak jest szczególnie odpowiedni do zimnej kuchni, a także do oddzielnego użycia.

Skład: cannabis sativa 100% olej 99,5 ml (15 g / 100 g zawartości kwasu α-linolenowego), alfa-tokoferol 500 mg (witamina E) w 100 ml produktu.

Dawka 10 ml oleju zawiera 50 mg witaminy E, tj. 41,7% zalecanej dawki dobowej.

Produkt nie zawiera THC, ani innych substancji psychoaktywnych.

Zalecane dawkowanie: 1 - 2 łyżki stołowe (10 - 20 ml) dziennie.

10000 Przedmioty
chat Komentarze (0)