search

Alpa konopny żel na bóle stawów

13,95 zł
Brutto

Żel konopny przeciwbólowy

Po intensywnym treningu odczuwasz ból mięśni? Niewielki uraz ręki utrudnia Ci normalne funkcjonowanie? A może po wielu godzinach spędzonych w pozycji siedzącej czujesz ból pleców? Szukasz sposobów na przewlekłą chorobę stawów, mięśni, więzadeł lub ścięgien? Wypróbuj przeciwbólowy żel konopny marki Alpa, który zawiera takie składniki jak zimnotłoczony olej konopny oraz olejek mentolowy i skutecznie przenika przez skórę do źródła bólu, pozostawiając przyjemne uczucie chłodu.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Sposoby dostawy

 

Odstąpienie od umowy i zwrot towaru

Jest to bardzo skuteczny żel w przewlekłych chorobach stawów (artretyzm, zapalenie stawów), mięśni, ścięgien i więzadeł (reumatyzm).

Łagodzi ból pleców i kończyn przy obrzęku.

Żel jest nieocenioną pomocą w sporcie i innych aktywnościach fizycznych, łagodząc skurcze, posiniaczone i rozciągnięte mięśnie.

Bezpośrednio po aplikacji wywołuje przyjemne uczucie relaksu z lekko chłodnym uczuciem uzyskanym dzięki obecności olejku mentolowego.

Żel zawiera tłoczony na zimno olej konopny, który zachowuje maksimum przeciwzapalnych i regenerujących substancji aktywnych.

Żelowa forma zapewnia szybkie przenikanie składników aktywnych do dotkniętego obszaru i nie pozostawia uczucia lepkości na skórze.

Produkt nie zawiera THC, ani innych substancji psychoaktywnych.

 

Opakowanie: Tuba 100 ml

9963 Przedmioty
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.